BIKEFEST 2017


Mapa nie je dostupná

Dátum a čas
Dátum - 26.05.2017 - 28.05.2017
Čas - Celodenná

Miesta konania
Kálnica


Birell Bikefest 2017 ponúkne zábavu naozaj pre každého. Od tých najmenších, ktorí sa zabavia v Kenzel detskej zóne až pre tých najstarších borcov na dvoch kolesách. A nezabudli sme ani na tých, ktorí bikerom prišli fandiť či nájsť si svojho favorita medzi testovacími bicyklami. Pestrý sprievodný program zabaví všetky vekové kategórie, či už na bikoch alebo bez nich.

Súťaživí bikeri si môžu vybrať až z 11 súťažných disciplín, na ktoré sa môžete registrovať už teraz! Ak to stihnete do 11. mája 2017 získate personalizované štartové číslo so svojím menom a národnosťou. Medzi výhody online registrácie patrí tiež zvýhodnená cena a možnosť poistenia.

REGISTRUJ SA NA PRETEK ALEBO SI REZERVUJ TESTOVACÍ BIKE

BikeFest je hlavne o bicykloch, ale nielen o nich. Okrem pretekov a vyše 400 testovacích bicyklov nemôže na pravom festivale chýbať ani množstvo sprievodných akcií. Napríklad vylepšená gastro zóna. Tento rok si v nej môžete pochutiť na jedlách od palaciniek až po hamburgery, či začať deň výbornou kávou. Nebude chýbať ani vonkajšie kino – Red Bull TV Cinema plné nadupaných bikerských filmov. Samozrejmosťou sú aj párty a nočný život, ktorý na BikeFeste už tradične patrí k vrcholom celej akcie.

Pridaj komentár