Opening Session 2017- BikePark JANOV


Načítanie mapy…

Dátum a čas
Dátum - 22.04.2017
Čas - 9:00 - 17:00

Miesta konania
Janov


Už tradične sa prihovárame k téme ktorá je každému bikerovi známa. Áno presne tak! Jedná sa o otváranie sezóny 2017. Týchto akcií sa koná nespočetne veľa, a konajú sa na rôznych miestach. No my ti prinášame niečo, čo ťa presvedčí aby si sa pripravil na otvorenie, aké sa nekoná každý deň. V Janove si team s názvom HIGH RIDERS pripravil otvorenie bikeparku, v ktorom sa dokážeš vyšantiť s celou tvojou partiou, a to všetko v malebnom prostredí východného Slovenska. Ak pri jazdení vyhladneš, máš možnosť si pochutnať na skvelom jedle za prijateľnú cenu. Dostupný bude DOWNHILL trail, ale aj FUNTRAIL!
Cena celodenného lístka (bikepass) je 6€. K dispozícii je vlek ktorý ti zaistí pohodlnejší zážitok z jazdenia. A samozrejme otočíš omnoho viac jázd!
To všetko sa bude konať v malebnej obci JANOV ktorá sa nachádza 13 km od Prešova.
Tak vidíme sa 22. apríla 2017 na otváračke!
Viac informácií na FB stránke Bike park Janov

Chalani z HIGH RIDERS teamu si pre teba taktiež pripravili skvelý kalendár, ktorý si budeš môcť zakúpiť za symbolickú cenu 50 centov! Takúto vychytávku musíš mať doma na stene!  Ak ho chceš v čitateľnej forme, stav sa v Janove, a budeš ho mať na očiach každý deň! A podporíš tým aj partiu ktorá robí všetko preto, aby bolo na východe kde jazdiť, a verte nám, ide im to ukážkovo! Držíme palce

klikni pre zväčšenie

Pridaj komentár