Obchodné podmienky

Začiatkom roku 2017 si naše produkty budete môcť zakúpiť v oficiálnom internetovom obchode forfan.sk

Obchod na webovej stránke nie je oficiálny, registrovaný, internetový obchod – je to obchod typu bazár. Objednávka je dobrovoľná. Nákupom v našom “obchode” podporíte rozvoj našej webovej stránky. Keďže chceme aby boli podporovatelia nášho webu spokojní nerobí nám problém tovar vymeniť za inú veľkosť alebo nový kus v prípade poškodeného produktu.

Informácie o poštovnom a dodacej lehote nájdete na stránke – dodacie podmienky. Ak máte problém s produktom prejdite na stránku – reklamačný poriadok.

Napriek tomu že náš internetový obchod nie je oficiálny chceme aby boli podporovatelia nášho webu spokojní. Práve preto chceme aby sa k Vám náš produkt dostal v poriadku, bez poškodenia. Ako vyrábame a balíme produkty si môžete prezrieť v miniprezentácii v každom popise produktu.

V prípade otázok nás kontaktujte.

Platba PAYPALom

Pri nákupe v našom obchode môžete platbu vykonať pomocou služby PAYPAL. Ak už máte PAYPAL účet, pre vykonanie platby sa stačí prihlásiť do svojho PAYPAL účtu. Ak účet v službe PAYPAL nemáte, môžete zaplatiť kartou bez nutnosti registrovať sa.

Platbou pomocou služby PAYPAL urýchľujete celý proces od uskutočnenia objednávky po odoslanie objednávky k Vám domov. Taktiež pri možnej reklamácii Vám bude platba vrátená rýchlejšie.