PETER MARCIŇA – UCI world cup LOŠINJ

 

22. apríla 2018 sa konal majstrák v Chorvátskom Lošinj a na tomto vymakanom preteku nesmel okrem ostatných jazdcov z našej republiky chýbať ani slovenský rider PETER MARCIŇA. Z videa, ktoré spracoval Peter nás môže zaujať unikátna scenéria, ktorá sa v tomto regióne nachádza. Prečo tak neuvažovať nad letným tripom v Chorvátsku ktorý sa dá pokojne skombinovať s letnou zábavou pri mori & jazdením na masakrálnom mieste. Peter si však pre našich fanúšikov pripravil video, ktoré zachytáva kompletný program týchto pretekov a nechýba ani veľmi zaujímavý POV záber.

Ako sme spomínali, na preteku nechýbali ani ostatní rideri z našej republiky & ako je vidieť na záberoch, race nikomu nič nedaroval. Polety a trať celkovo bola celkom náročná, to však nevieme posúdiť kompletne keďže sme nemali tú česť si trať vyskúšať na vlastnej koži. Ak si však mal šancu si v Chorvátskom Lošinj zajazdiť, podeľ sa s nami o svoje pocity dole pod videom.

Takže ak si chceš oddýchnuť pred piatkom, vytiahni pivo z chladničky, pohodlne sa usaď a čekuj toto namakané video.

Nás by ale zaujímal aj tvoj názor bez nároku na to, či si v Lošinj bol. Pozri si video a povedz nám svoj názor na trať & kompletný pretek v komentári. Pripomíname že je možnosť zverejniť aj tvoje video! Ak si sa teda pohral so svojimi zábermi, pošli nám ich a my sa o video podelíme s ostatnými fanúšikmi nášho webu.

Ak máš problém s prehratím videa, alebo sa video nezobrazí klikni sem.

Pridaj komentár